replicas de relojes replicas reloj replicas relojes replica de relojes replicas relojes relojes replicas replica orologi orologi repliche orologi replica Rolex replica Breitling replica replica Omega replica Cartier replica tag heuer Hublot replica Panerai orologi replica replica IWC replica Frank Muller replica Audemars Piguet Bell & Ross replica Patek Philippe replica replica Vacheron ConstantinSWIFT CODE (BIC): POLUPLPR
oraz nr rachunku w systemie IBAN tj. rachunek NRB poprzedzony literami PL (razem: 28 znaków) np.PL 34 8264 0002 1000 0002 1502 0115
Bankomaty

MAPA LOKALIZACJI BANKOMATÓW BEZ PROWIZJI 

tag heuer replicas rolex replicas replicas breitling
AKTUALNOŚCI
ZMIANA TARYFY OPŁAT I PROWIZJI KART PŁATNICZYCH

ZMIANA TARYFY OPŁAT I PROWIZJI

VISA CLASSIC DEBETOWA i VISA BUSINESS DEBETOWA

Uprzejmie informujemy, że od 1 lipca 2017 roku zmianie ulega Taryfa opłat i prowizji karty płatniczej VISA CLASSIC DEBETOWA dla osób fizycznych  jak również Taryfa opłat i prowizji karty płatniczej VISA BISINESS DEBETOWA dla klientów instytucjonalnych w Banku Spółdzielczym w Kłomnicach.

Najważniejsze zmiany:

TARYFA OPŁAT I PROWIZJI KARTY PŁATNICZEJ VISA CLASSIC DEBETOWA

 • Zmiana opłaty za wydanie nowej karty  (opłata jednorazowa) z 5,00 zł. na 0,00 zł.
 • Wydanie karty wznowionej (opłata jednorazowa) z 5,00 zł. na 0,00 zł.
 • Generowanie zestawienia transakcji na życzenie Posiadacza rachunku za okres przez niego wskazany (opłata od transakcji) z 3,00zł. na 0,00 zł.
 • Zmiana danych Użytkownika karty (opłata jednorazowa) z 3,00 zł. na 0,00 zł.
 • Powtórne generowanie i wysyłka PIN na wniosek Użytkownika (opłata jednorazowa) z 8,00 zł. na 0,00 zł.
 • Zmian opłaty za użytkowanie karty (opłata miesięczna) z 0,00 zł. na 5,00 zł. Opłata nie będzie pobierana jeżeli miesięczna wartość dokonanych i nieanulowanych transakcji bezgotówkowych za ostatni miesiąc wyniesie* minimum 300,00 zł.

*Transakcja musi zostać dokonana w danym miesiącu kalendarzowym i nie może zostać anulowana. W przypadku rachunków wspólnych, w których obsługiwana jest więcej niż jedna karta, warunkiem niepobrania opłaty za kartę jest dokonanie przez każdego z Użytkowników karty (tzn. Posiadacz rachunku, każdy Współposiadacz rachunku lub Pełnomocnik do rachunku) – odrębnie, wskazanych poniżej transakcji bezgotówkowych. Transakcją bezgotówkową jest: zakup kartą w sklepie w Polsce i za granicą, transakcja MO/TO (zamówienie pocztowe/telefoniczne), płatność internetowa. Do transakcji bezgotówkowych nie jest wliczana wypłata pieniędzy realizowana w ramach transakcji cash back. Opłata pobierana jest od kart wydanych, w tym kart wydanych a nieaktywowanych przez Użytkownika karty.

TARYFA OPŁAT I PROWIZJI KARTY PŁATNICZEJ VISA BUSINESS DEBETOWA

 • Zmiana opłaty za wydanie nowej karty  (opłata jednorazowa) z 30,00 zł. na 0,00 zł.
 • Wydanie karty wznowionej (opłata jednorazowa) z 30,00 zł. na 0,00 zł.
 • Generowanie zestawienia transakcji na życzenie Posiadacza rachunku za okres przez niego wskazany (opłata od transakcji) z 3,00zł. na 0,00 zł.
 • Zmiana danych Użytkownika karty (opłata jednorazowa) z 3,00 zł. na 0,00 zł.
 • Powtórne generowanie i wysyłka PIN na wniosek Użytkownika (opłata jednorazowa) z 8,00 zł. na 0,00 zł.
 • Zmian opłaty za użytkowanie karty (opłata miesięczna) z 0,00 zł. na 5,00 zł.

Od 1 lipca 2017 roku będą też obowiązywać nowe regulaminy:

 1. Regulamin karty płatniczej VISA CLASSIC DEBETOWA Banku Spółdzielczego w Kłomnicach,
 2. Regulamin karty płatniczej VISA BUSINESS DEBETOWA Banku Spółdzielczego w Kłomnicach,

Wprowadzane modyfikacje wynikają ze zmian w ofercie, zastosowania nowych technologii świadczenia produktów i usług oraz ich dostosowania do rekomendacji i zaleceń wydanych przez organy nadzoru nad działalnością Banku. Dodatkowo w zmienianych regulacjach ujednoliciliśmy zapisy dotyczące kart debetowych, by poprawić ich czytelność.

Odpowiedzi na pytania związane z nową Taryfą udzielają pracownicy Banku Spółdzielczego w Kłomnicach pod numerem telefonu (34) 329-83-37 (opłata zgodna z taryfą operatora)

 

rolex replica breitling replica omega replica
01 V
2017r.
Copyright by Bank Spółdzielczy 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i realizacja: ntg.pl