replicas de relojes replicas reloj replicas relojes replica de relojes replicas relojes relojes replicas replica orologi orologi repliche orologi replica Rolex replica Breitling replica replica Omega replica Cartier replica tag heuer Hublot replica Panerai orologi replica replica IWC replica Frank Muller replica Audemars Piguet Bell & Ross replica Patek Philippe replica replica Vacheron Constantin


Bankomaty

MAPA LOKALIZACJI BANKOMATÓW BEZ PROWIZJI 

tag heuer replicas rolex replicas replicas breitling
AKTUALNOŚCI
Informacja o planowanym połączeniu

                                                     Katowice, dnia 28 sierpnia 2018r.

Śląski Bank Spółdzielczy „SILESIA” w Katowicach

ul. Kopernika 5, 40-064 Katowice

KRS 0000069956, NIP 6340125531

 

Szanowni Państwo!

 

Mamy przyjemność poinformować, o planowanym na dzień 1 października 2018r. połączeniu Śląskiego Banku Spółdzielczego „SILESIA” w Katowicach (bank przejmujący) z Bankiem Spółdzielczym w Kłomnicach (bank przejmowany). Podstawą połączenia są zgodne Uchwały Zebrań Przedstawicieli łączących się Banków, Śląskiego Banku Spółdzielczego „SILESIA” w Katowicach z dnia 28 sierpnia 2018r. oraz Banku Spółdzielczego w Kłomnicach z dnia 23 lipca 2018r. Połączenie nastąpi w trybie art. 124 Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 Prawo bankowe oraz art. 38 §  1 pkt 8 i art. 96-102 Ustawy z dnia 16 września 1982 Prawo spółdzielcze przez przeniesienie całego majątku banku przejmowanego na bank przejmujący.

Po połączeniu łączące się Banki działały będą pod nazwą:

Śląski Bank Spółdzielczy „SILESIA” w Katowicach

W wyniku połączenia Śląski Bank Spółdzielczy „SILESIA” w Katowicach stanie się następcą prawnym i wstąpi w prawa i obowiązki Banku Spółdzielczego w Kłomnicach. W miejscu siedziby Banku Spółdzielczego w Kłomnicach, Śląski Bank Spółdzielczy „SILESIA” w Katowicach prowadzić będzie działalność w formie Oddziału.

Jednocześnie chcemy zapewnić, że Zarządy łączących się Banków dopełnią wszelkich starań by przebiegający proces łączenia nie wpłynął negatywnie na bieżącą obsługę klientów.

 

Dziękujemy za dotychczasowe zaufanie i zapraszamy do dalszej współpracy.

 

 

 

                                                                                              Zarząd

                                                                       Śląskiego Banku Spółdzielczego

                                                                       „SILESIA” w Katowicach

29
2018r.
Copyright by Bank Spółdzielczy 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i realizacja: ntg.pl