SWIFT CODE (BIC): POLUPLPR
oraz nr rachunku w systemie IBAN tj. rachunek NRB poprzedzony literami PL (razem: 28 znaków) np.PL 34 8264 0002 1000 0002 1502 0115
Bankomaty

MAPA LOKALIZACJI BANKOMATÓW BEZ PROWIZJI 

Licznik odwiedzin


Licznik odwiedzin

Bankowość elektroniczna


 

BANKOWOŚĆ INTERNETOWA

eBankNet

To system przy pomocy którego możesz złożyć wizytę w Naszym Banku o dowolnej porze, z dowolnego miejsca przez cały rok.

 eBankNet to funkcjonalne i proste w obsłudze narzędzie dzięki któremu masz kontrolę nad swoimi wydatkami . Korzystając z eBankNet-u zyskujesz czas, oszczędność pieniędzy, pewność - bo Twoje transakcje są bezpieczne oraz wygodę -bo eBankNet  jest czynny całą dobę. 

Z usługi mogą korzystać Klienci, którzy posiadają rachunek w naszym Banku.

 Podstawowe zalety

eBankNet umożliwia

   Bezpieczeństwo

Przyjęta polityka bezpieczeństwa opiera się na unikalnych hasłach jednorazowych. Hasła generowane są w Banku i drukowane na specjalnym papierze uniemożliwiającym osobom trzecim podejrzenie w trakcie procesu drukowania. Hasła wykorzystywane są do autoryzacji transakcji, a w szczególności do obsługi przelewów i definicji przelewów. Listę haseł jednorazowych zamawia się przez Internet i odbiera w sposób uzgodniony z Bankiem.

Transmisja danych odbywa się poprzez bezpieczne połączenie za pomocą protokołu (128-bit) najsilniej szyfrowanego z obecnie dostępnych protokołów na świecie. Ponadto każdy Klient posiada unikatowy login i hasło, bez którego nie zaloguje się do systemu. Każde działanie użytkownika jest rejestrowane w systemie. Taka procedura jest wynikiem dbałości o bezpieczeństwo systemu eBankNet.

Należy zawsze pamiętać, że bezpieczeństwo bankowości internetowej w dużej mierze zależy od Nas samych. Dlatego też prosimy pamiętać o zasadach bezpiecznego korzystania z usług bankowości internetowej.

Więcej szczegółów w Placówce Banku
Copyright by Bank Spółdzielczy 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i realizacja: ntg.pl